Fotobooking
Grafické studio Marionetti

Grafický design

Je nutné zdůraznit, že každá tiskovina vytváří obraz o vaší společnosti. Tiskoviny by měly splňovat pravidla jednotného vizuálního stylu společnosti, tj. užití logotypu, typografie a sazby. Pokud ještě originální vizuální styl nemáte, kontaktujte studio Marionetti. Tým typografů našeho studia je pro vás schopen připravit písmo v několika řezech na míru vašim představám. Můžeme pro vás vytvořit specifické druhy písem, piktogramů či idiogramů. Lokalizujeme písma, případně rozšiřujeme sadu znaků. Tiskoviny vaší společnosti tak nepochybně získají novou, reprezentativní podobu.

Při návrhu katalogu nebo ceníku vašich produktů je pro nás prioritou rychlá orientace a přehlednost. Vytvoříme pro vás tiskové návrhy a elektronické verze katalogů na vysoké grafickou úrovní. Nabízíme profesionální zpracování výročních zpráv, které jsou bezesporu důležitou prezentací vaší společnosti.

Marionetti Press, tiskoviny

Knihy lze připravit v rozmanité podobě, kterou nabízí grafické zpracování obalu, titulní strany, ale především obsahu. Stačí nám dodat pouze základní text a doplňující obrazový materiál, který přepracujeme do finální reprodukovatelné podoby. Logistické řešení knihy navrhneme sami, klientovi je dodáno v podobě layoutu. Atlasy jsou speciální knihou, ve které se snažíme většinu dat převést do grafické podoby v podobě autorských ilustrací, grafů a map. Náš tým grafiků, ilustrátorů a fotografů vám vždy dodá kreativní a originální grafický návrh.


Další služby grafického studia Marionetti Služby Marionetti Press Objednat vydání knižní publikace


Newsletter Marionetti Press

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o akcích.
Získáte výhodné slevy grafických prací.

 

Kontaktujte nás

Marionetti Press

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
info@marionetti.cz