Fotobooking
Grafické studio Marionetti

Profil Marionetti Press

Vydavatelství Marionetti Press vzniklo v roce 2007, je nedílnou součástí grafického studia Marionetti. Zajišťujeme grafické zpracování, předtiskovou přípravu a tisk knižních publikaci. Další aktivitou je nakladatelská činnost na klíč se zajištěním profesionální sazby katalogu, manuálu, odborné dokumentace, výroční zprávy apod. Grafický design materiálů zadáváme našim kreativním grafikům studia Marionetti a fotografům ateliéru Fotobooking. Připravíme pro vás veškeré podklady pro tisk a zadáme jejich výrobu svým partnerským dodavatelům. S námi budete mít pod kontrolou realizaci tiskoviny od grafického návrhu po finální tisk. Svým klientům nasloucháme a vždy nabízíme několik variant řešení, s ohledem na volbu technologie tisku, rozpočet klienta a trendy moderní komunikace Vaší společnosti s klienty. Standardně tiskneme knihy do velikosti formátu A3, jsme však schopni dodat knihy i větších rozměrů.

Ve spolupráci se grafickým studiem Marionetti zajišťujeme včetně jednotného vizuálního stylu také veškeré tiskoviny pro projekty (GAČR, TAČR, ESF, apod.), školení, semináře nebo konference. U dlouhodobých projektů poskytujeme 5% slevy. V rámci doplňkových služeb Marionetti Press nabízí své vlastní fotografické studio, případně profesionální Copywriting. Jsme schopni nabídnout kompletní servis v rámci podpory prodeje realizované publikace.

Proč si objednat grafický design, sazbu a vydání poublikace od Marionetti Press?

INTEGROVANÉ
FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

K dispozici je vám zkušený tým grafických designerů, fotografů, webařů a marketingových specialistů. S námi nemusíte hledat další dodavatele. Pro vaši publikaci připravíme unikátní grafické a marketingové řešení.

ČASOVÁ
FLEXIBILITA

Ve vydavatelství Marionetti Press pracujeme 7 dnů v týdnu, od 9.00 do 22.00 hod, kontaktujte nás kdykoliv. Snažíme se zkracovat termín dodání našich služeb.

GARANCE
TERMÍNŮ DODÁNÍ

Garantujeme předem sjednaný harmonogram dodání prací. Pokud by se však stalo, že bychom projekt nedodali včas, automaticky vám snížíme cenu.

ZARUČENĚ
NÍZKÁ CENA

Pro každou zakázku hledáme nejvhodnější řešení, šetříme váš čas a finance. Nespolupracujeme s dodavately, kteří mají další dodavatele a navyšují tak cenu zakázky.


Naše nabídka služeb vychází vstříc aktuálním potřebám klientů a od roku 2012 nabízíme tvorbu digitálních knih (např. iPad) a e-learningu. Jazykové překlady publikací zajišťujeme po dohodě s klientem kooperujícími překladateli a rodilými mluvčími. Přístup Marionetti Press je založený na vzájemné komunikaci a spolupráci s klientem. V oblasti grafického designu a předtiskové přípravy máme dlouholeté zkušenosti. Tiskoviny dodáváme v rámci celé EU. V případě zájmu o další druhy tiskovin a merkantílií kontaktujte, prosím, obchodní oddělení Marionetti Press.


Služby grafického studia Marionetti Služby Marionetti Press


Newsletter Marionetti Press

Máte zájem odebírat náš Newsletter?

Budeme vás pravidelně informovat o akcích.
Získáte výhodné slevy grafických prací.

 

Kontaktujte nás

Marionetti Press

Poděbradova 32, 702 00 Ostrava 1
+420 737 772 561
info@marionetti.cz