KARIÉRA

KREATIVNÍ
GRAFIK

Pracovní náplň: samostatné grafické zpracování projektů, DTP. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (grafický design), velmi dobrou znalost práce se SW Adobe, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s předtiskovou přípravou a kompletní realizací projektů.

Mám zájem o pozici

PEČLIVÝ
SAZEČ

Pracovní náplň: sazba knižních publikací. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (grafický design), velmi dobrou znalost práce se SW Adobe, kreativní spolupráci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s předtiskovou přípravou knih a polygrafií.

Mám zájem o pozici

JAZYKOVÝ
KOREKTOR

Pracovní náplň: Jazyková a obsahová kontrola publikací. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání (čeština a cizí jazyky), velmi dobrou znalost gramatiky a samostatná schopnost textových úprav, spolehlivost a časovou flexibilitu. Zkušenosti s předtiskovou přípravou knih.

Mám zájem o pozici

V současné době hledáme spolupracovníky pro externí spolupráci

Zájemcům o spolupráci nabízíme možnost realizovat se v oblasti současného grafického designu, fotografie a vývoji internetových aplikací. Kritériem je vaše tvůrčí invence a aktivní zájem o design. Ve spolupráci klademe důraz na týmovou práci. Prosíme vás o zaslání motivačního dopisu společně s CV, včetně několika ukázek vaši práce na info@marionetti.cz. Nabízíme spolupráci formou Dohody o provedení práce nebo Smlouvy o dílo.